DIABILDER, 4-lådor, ca 355 stycken, Hollywood filmer, 1900-tal.

1672229. DIABILDER, 4-lådor, ca 355 stycken, Hollywood filmer, 1900-tal.

Spänner över ca 50 år. MGM, Warner brothers, Universal och 20th Century Fox.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 267