JOHN WIERTH. "Mot en vit mun", Olja på duk, signerad.

167195. JOHN WIERTH. "Mot en vit mun", Olja på duk, signerad.

Mått 64 x 68 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 64 x 68 cm.

Antal besök: 920