MATTA, orientalisk, signerad, 242 x 201 cm.

Blommor & fåglar.

Bruksslitage.

Blommor & fåglar.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1670727
Antal besök: 350