SÄNGBORD, 1 par, målad fur med marmorimitation, 1900-talets första hälft.

Längd 40, bredd 39, höjd 77 cm.

Färgslitage samt ett handtag nyare.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1670721
Antal besök: 804