SÄTTUGNSPLATTA, gjutjärn, 1700/1800-tal.

59 x 58 cm.

Spricka, oxideringar samt åldersslitage.

59 x 58 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1670437
Antal besök: 995