GEVÄRSVÄSKOR, 2 st.

Läder, längd 81 cm
Läder och canvas, längd 121 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Delvis släppta sömmar.

GEVÄRSVÄSKOR, 2 st.

Läder, längd 81 cm

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
H
Föremålsnr
1670042
Antal besök: 62

Andra intressanta föremål