SOFFBORD, njurformat, teak, 1900-talets mitt.

1669219. SOFFBORD, njurformat, teak, 1900-talets mitt.

Längd 100, höjd 58 cm.

Bruksslitage, lätt krackelerad lack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 100, höjd 58 cm.

Antal besök: 3 366