ANDREAS WARGENBRANT. Skulptur, brons, El Bull.

1667020. ANDREAS WARGENBRANT. Skulptur, brons, El Bull.

Monogramsignerad och daterad 1967, höjd 14 cm, längd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 777