FAT, glas, Erik Höglund, Chribska, signerad, daterad -92.

166694. FAT, glas, Erik Höglund, Chribska, signerad, daterad -92.

Glasmassa i rött, blått och vitt. Längd 34, bredd 25,5, höjd 8 cm.

Mindre blåsor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre blåsor.

Antal besök: 3 294