ARMBANDSUR, herrur, 18k guld, Tissot Seastar, 1990-tal.

166653. ARMBANDSUR, herrur, 18k guld, Tissot Seastar, 1990-tal.

Quartz, plexiglas, datum, gravyr SCA, läderband, originalspänne.

Bruksslitage. Repigt glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repigt glas.

Antal besök: 3 046