DAMARMBANDSUR, Certina, 18 K guld.

Boettens diameter 18 mm, total vikt med länk av 18 K guld 24,8 gram.

Bruksslitage samt smärre tryckskador på länken, fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Smycken
Föremålsnr
1665245
Antal besök: 209