ROBERTO MATTA. Färgetsning.

1663454. ROBERTO MATTA. Färgetsning.

Cyklister, signerad samt numrerad 55/100, 27x37 cm.

Ej examinerad ur ram, något vågigt blad.

Roberto Matta (1911–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

Roberto Matta (1911–2002)

Antal besök: 268