REINAR WIKSTRÖM. "Äpple", olja på duk, signerad RW.

1662695. REINAR WIKSTRÖM. "Äpple", olja på duk, signerad RW.

29 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 30 cm.

Antal besök: 1 558