Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
REINAR WIKSTRÖM. "Äpple", olja på duk, signerad RW.
1662695. REINAR WIKSTRÖM. "Äpple", olja på duk, signerad RW.
29 x 30 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 x 30 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 558