DOCKHUS MED MÖBLER,1900 talets första hälft.

1662644. DOCKHUS MED MÖBLER,1900 talets första hälft.

Dockskåp 1900-tal
Totalhöjd 93 cm
Bredd 83 cm
Djup 40 cm.

Väl använt, slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dockskåp 1900-tal
Totalhöjd 93 cm
Bredd 83 cm
Djup 40 cm.

Väl använt, slitage, skador.

Antal besök: 1 188