Stadsauktion Sundsvall
Glas
Övrigt
SKÅLAR, 2 st, glas, bl.a."Tusen Fönster", Vicke Lindstrand, Kosta.
166220. SKÅLAR, 2 st, glas, bl.a."Tusen Fönster", Vicke Lindstrand, Kosta.
Höjd ca 8 cm.
Bruksslitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 8 cm.
Bruksslitage, repor.
Stadsauktion Sundsvall
675