Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
SARO ARATOUN. "Göteborgs hamn", akvarell, signerad.
1661744. SARO ARATOUN. "Göteborgs hamn", akvarell, signerad.
35 x 52 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 52 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
870