SARO ARATOUN. "Göteborgs hamn", akvarell, signerad.

35 x 52 cm.

ej examinerad ur ram.

35 x 52 cm.

ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1661744
Antal besök: 440