Bord med två slag och vit/grå orignalfärg. Längd med slag, 162, bredd 116, höjd 74 cm. Slagens mått 69 x 116 cm. Bordets mått utan slag 24 cm.
Slitage. Patinerad yta. Färgbortfall. Märken. Repor.