VITRINSKÅP MED UNDERSKÅP, mahogny, 1900-tal.

1660156. VITRINSKÅP MED UNDERSKÅP, mahogny, 1900-tal.

Bredd 138 cm, djup 61 cm, höjd 210 cm.

Slitage och fläckar, en låda saknar nyckelhålshållare
Eventuellt krön saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Eventuellt krön saknas.

Antal besök: 597