STOLAR, 6 st, teak och galon, Erik Buch, Danmark.

1659787. STOLAR, 6 st, teak och galon, Erik Buch, Danmark.

Höjd 79 cm.

Stomme med skavmärken och slitage
Två stolat med skador på galon
Ett ryggstöd med större bakre hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 79 cm.

Antal besök: 1 125