TAKLAMPA, glas/smide, Skansenglas, 1900-talet.

1658145. TAKLAMPA, glas/smide, Skansenglas, 1900-talet.

Höjd 53 cm inklusive kedja.

Bruksslitage.

Höjd 53 cm inklusive kedja.

Bruksslitage.

Antal besök: 525