HANS FRITZDORF. Abstrakt komposition, olja på pannå, otydligt signerad.

1657877. HANS FRITZDORF. Abstrakt komposition, olja på pannå, otydligt signerad.

Bildmått: 17 x 12,5 cm
Rammått: 23 x 18 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått: 17 x 12,5 cm
Rammått: 23 x 18 cm.

Antal besök: 570