ARMBANDSUR, Omega "Pie Pan" Automatic Constelation, stål.

Diameter 33 mm
Läderrem.

Bruksslitage med repor och gravyr.

Diameter 33 mm
Läderrem.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1654897
Antal besök: 621