VISITKORTSSKÅL, glas och vitmetall, 1900-talets första hälft.

1654753. VISITKORTSSKÅL, glas och vitmetall, 1900-talets första hälft.

Höjd 18 cm, diameter 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm, diameter 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 215