RAGNAR FALK. Kustbild, olja på duk, signerad.

24 x 33 cm.

Ragnar Falk (1903–1977)

24 x 33 cm.

Ragnar Falk (1903–1977)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1654428
Antal besök: 238