Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
SOPPSKÅL med SKED, keramik, Italien, 1900-tal.
165396. SOPPSKÅL med SKED, keramik, Italien, 1900-tal.
Fågel. Höjd ca 27 cm.
Nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Fågel. Höjd ca 27 cm.
Nagg.
Gomér & Andersson Linköping
647