TRÄDGÅRDSBÄNK, med gjutjärnsgavlar, 1800-talets andra hälft.

1653750. TRÄDGÅRDSBÄNK, med gjutjärnsgavlar, 1800-talets andra hälft.

Längd 185 cm, djup 55 cm, höjd 90 cm.

Åldersslitage, rostangrepp förekommer
Ommålad.

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Ommålad.

Tema

Antal besök: 919