FÅTÖLJER, 2 st, troligen Bröderna Andersson. 1960/70-tal.

165166. FÅTÖLJER, 2 st, troligen Bröderna Andersson. 1960/70-tal.

Stoppade lösa plymåer i sits och rygg. Armstöd samt ben i valnöt. Bredd ca 83, djup 83 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 909