Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Glas
Övrigt
FLASKA, med etsad dekor, 1800-talets senare del.
1650284. FLASKA, med etsad dekor, 1800-talets senare del.
Höjd 21 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 21 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
147