VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal.

1648526. VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Mahogny med mässingsbeslag och marmordetaljer
Mått 53x53 cm, höjd 154 cm.

Skåpet öppet, skavmärken, slitage samt innerspeglar med skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 53x53 cm, höjd 154 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 398