PELARBORD SAMT STOL, rokokostil, 1900-tal.

1645704. PELARBORD SAMT STOL, rokokostil, 1900-tal.

Bordets diameter 55 cm, höjd 59 cm
Stolen rygghöjd 91 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolen rygghöjd 91 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 309