Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Glas
Övrigt
FLASKA, glas, etsad dekor, 1800-tal.
1645116. FLASKA, glas, etsad dekor, 1800-tal.
Höjd 23 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 23 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
338