SIDOBORD, nyrenässansstil. 1900-tal.

164367. SIDOBORD, nyrenässansstil. 1900-tal.

Längd 64, bredd 48, höjd 71 cm.

Slitage, fläckar, lackbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 542