BYRÅ, mahogny, rokokostil, 1900-talets mitt.

164223. BYRÅ, mahogny, rokokostil, 1900-talets mitt.

Tre lådor med handtag i mässing. Bredd 43, djup 33, höjd 70 cm.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar på toppskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 713