GOLVLAMPA, tvåarmad. 1950-tal.

164220. GOLVLAMPA, tvåarmad. 1950-tal.

Stomme delvis i teak samt mässing. Höjd ca 140 cm.

Slitage, en skärm saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, en skärm saknas.

Antal besök: 5 148