Höjd gubbe och gumma med väskor, 20-21 cm, signerad ES. Höjd gubbe med metspö, 15,5 cm. Signerad EE -67. Stenungsund.
Smärre slitage.
Sterbhuset efter Kurt Thunell, Nybro