TRÄFIGURER, 3 st, snidade, bemålade, signerade.

1641981. TRÄFIGURER, 3 st, snidade, bemålade, signerade.

Höjd gubbe och gumma med väskor, 20-21 cm, signerad ES.
Höjd gubbe med metspö, 15,5 cm. Signerad EE -67. Stenungsund.

Smärre slitage.

Tema

Sterbhuset efter Kurt Thunell, Nybro

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Tema

Antal besök: 2 187