GLASSERVIS, 39 delar, med slipad dekor, NTP Kristall, 1920/30-tal.

1641572. GLASSERVIS, 39 delar, med slipad dekor, NTP Kristall, 1920/30-tal.

8 st likörglas
12 st dessertskålar
8 st snapsglas, varav 2 st högre
3 st vinglas
6 st selterglas
en karaff
en kanna.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 st likörglas
12 st dessertskålar
3 st vinglas
6 st selterglas
en karaff
en kanna.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 645