BORDSLAMPA, industri. 1900-talets första hälft.

163806. BORDSLAMPA, industri. 1900-talets första hälft.

Ställbar i skärmfäste samt sockel. Diameter på skärm, 31 cm. Höjd ca 50 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 1 037