PARTI FISKE, askar, samt drag. 1900-tal.

163800. PARTI FISKE, askar, samt drag. 1900-tal.

Diverse skeddrag samt spinnare, draglådor, linor, mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 212