Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Glas
Övrigt
SKÅL, glas, Maija Carlson, Oy Kumela, Finland.
163563. SKÅL, glas, Maija Carlson, Oy Kumela, Finland.
Längd 20,5 cm.
Slitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 20,5 cm.
Slitage, repor.
Auktionshuset Kolonn
6 095