Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Klockor & Ur
Bordsur
BORDSUR, ek, Gustaf Becker, 1900-talets första hälft.
1635286. BORDSUR, ek, Gustaf Becker, 1900-talets första hälft.
Höjd 50 cm. Bredd 30 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 50 cm. Bredd 30 cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
369