PÄR THORELL. Komposition i blått, rött och gult. Olja på duk. Signerad och daterad -69.

163516. PÄR THORELL. Komposition i blått, rött och gult. Olja på duk. Signerad och daterad -69.

26 x 67 cm.

Pär Thorell (1923–1969)

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 67 cm.

Pär Thorell (1923–1969)

Antal besök: 1 049