Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
MATTALLRIKAR, 8-stycken, porslin, "Tulpan", Helmer Ringström Gefle, 1970-tal.
1635107. MATTALLRIKAR, 8-stycken, porslin, "Tulpan", Helmer Ringström Gefle, 1970-tal.
Diameter 24 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 24 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
331