BLANKVAPEN, 2 st.

BLANKVAPEN, 2 st.
1634579. BLANKVAPEN, 2 st.

Längd ca. 73-104 cm.

Rost, slitage, slagmärken, en spets med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
1634579. BLANKVAPEN, 2 st.

Längd ca. 73-104 cm.

Antal besök: 744