SILVERSKEDAR, 2 st, troligtvis Norge, 1700-tal.

Graverad dekor, längd 19-20 cm.

Märken, bucklor, åldersrelaterat slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1633967
Antal besök: 145