LARS LERIN. Färgetsning.

1633546. LARS LERIN. Färgetsning.

Landskap. Signerad samt numrerad 4/5 ex. 25x25 cm.

Oramad. Mindre fläckar i marginaler.

Lars Lerin (Född 1954)

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Lars Lerin (Född 1954)

Tema

Antal besök: 1 019