LOUIS BASTIN. Färgetsning.

1633477. LOUIS BASTIN. Färgetsning.

Vilande barn. Signerad samt numrerad 36/90 ex.
27,5x34 cm.

Gulnade marginaler samt mindre fläckar.

Louis Bastin (1912–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

27,5x34 cm.

Louis Bastin (1912–1979)

Antal besök: 257