LE BRUN. Bachic barn.

LE BRUN. Bachic barn.
1631904. LE BRUN. Bachic barn.

Terrakotta skulptur
signerad
50x48x27 cm.

Smuts, smärre fel och slitage.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Terrakotta skulptur
signerad
50x48x27 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 459