HÖRNSKÅP, allmogemålat, Jämtland, 1700-tal.

1631293. HÖRNSKÅP, allmogemålat, Jämtland, 1700-tal.

Bredd 85, höjd 197 cm.

Omfattande färgslitage och skador, lås saknas, bakben saknas samt löst dörrlås.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 85, höjd 197 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 906